Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź
Widzew Łódź - Aktualnosci, Kibice, Transfery, Typer, Video

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona Główna Aktualności Zagłębie Sosnowiec- Widzew 0:0

Zagłębie Sosnowiec- Widzew 0:0
Naszym jak zwykle nie mozna odmówić walki ale co z tego skoro się nie wygrywa takich spotkań.....:/ :/ :/

Wiadomość
Kurde! Ile oni mieli podbramkowych sytuacji? 5? 10? I nic! To sa kalecy, nie pilkarze. Zremisować najlatwieszy mecz w sezonie. Nieźle mi humor zepsuli!

Powinnismy wygrac...
... i tyle w tym poście chociaż jeszcze sytuacji 100% mieliśmy 6, ale to nic w porównaniu z pseudo napastnikiem Marciem Klattem, który nie potrafił strzeli na pustą bramkę w meczu z Wisłą a to była chyba 5 minuta meczu.

Florek18 napisał:

zajebista wypowiedz!! Gz dla moderatorow i adminów... świtny przyklad dawania warnów!

A wracając do meczu. Piechna nie wykorzystał 3 sytuacji z rzędu!Stefan sam na sam nie trafil tak jak zreszta ten 1. Sokalski nie zdazyl nic zespoc dobrego.

Już od pierwszych minut Widzew atakował! W 7' minucie po fatalnej interwencji Adzema, Budka zdecydował się na strzał! Niestety trafił w słupek. Chwilę później arbiter spotkania pokazał pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu. Ukarał nią Marcina Folca. 5' minut później Piotr Kuklis z Stefano Napoleonim wymienili ładne podania. Ten drugi zdecydował się na strzał, który był minimalnie niecelny. Po sytuacji za faul Oziębale żółtym kartonikiem został ukarany Ukah. W 19' minucie Bartosz Fabiniak miał bardzo dużo szczęścia! Po strzale Jacka Berensztajna futbolówka trafiła w słupek. 60 sekund później uaktywnił się na boisku Vladimir Bednar. Słowak zagrał mocno pole karne, ale Kozubek uderzył nad bramką. W 32' minucie Adrian Budka uderzał z 23 metrów i doskonałą paradą popisał się Szymon Gąsiński. Chwilę później żółta kartka dla Łukasza Juszkiewicza za faul na Jacku Berensztajnie. Z rzutu wolnego na strzał zdecydował się Łukasz Masłowski. Niestety swój zespół uratował bramkarz gospodarzy. 60 sekund przed końcem drugiej połowy za faul na Midrzejewskim żółtym kartonikiem został ukarany Hosić.

Druga połowa rozpoczęła się dwoma zmianami w Zagłębiu. Paczkowski i Piątkowski za Adzema i Bednara. W Widzewie zszedł Piotr Kuklis a w jego miejsce Marek Zub wprowadził Sławomira Szeligę. Chwilę później Łukasz Miejrzejewski został złapany na pozycji spalonej. Osiem minut później Adrian Budka zagrał z prawej strony boiska w pole karne. Piłkę przejął Łukasz Masłowski, który uderzył mocno, ale piłka trafiła wprost w bramkarza. W 67' minucie w znakomitej sytuacji znalazł się Midrzejewski, który strzelił wprost w bramkarza. Na dobitkę zdecydował się Szeliga. Obydwaj nie zdołali pokonać golkipera rywali. 60 sekund Łukasza Brozia zmienił Grzegorz Piechna. Na zmiany z zespole zdecydował się także trener gospodarzy. Tomasz Ciesielski wszedł za Hosicia. W 75' minucie Midrzejewski wystawił piłkę Piechnie. Ten jednak z kilku metrów nie zdołał umieścić piłki w siatce. Ten sam zawodnik po chwili trafił w słupek. Po raz kolejny ''Kiełbasa'' nie wykorzystał sytuacji. Tym razem sam na sam z bramkarzem - Gąsińskim.
Marek Zub zdecydował się na ostatnią zmianę. Na plac gry wprowadził Krzysztofa Sokalskiego za Łukasza Mierzejewskiego. W ostatniej minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem Zagłębia znalazł się Napoleoni, który nie zdołał trafić do siatki. Ostatni strzał w meczu oddał Sokalski lecz również nie pokonal Gąsińskiego.

Bramki:
------

Składy: Widzew: Fabiniak, Ł. Broź (65, Piechna), Ukah, Stawarczyk, Lisowski, Budka, Juszkiewicz, Kuklis (46, Szeliga), Masłowski, Mierzejewski (80, Sokalski), Napoleoni.
Zagłębie: Gąsiński, Hosić (68, Ciesielski), Pach, Kaliciak, Bednar (46, Piątkowski), Adżem (46, Paczkowski), Berensztajn, Folc, Kozubek, Oziębała, Berliński.

Wiadomość
Przykro jest patrzeć jaka niemoc nadal dotyka naszą drużynę, mecz z ostatnią drużyną w tabeli powinno się TYLKO WYGRYWAć, chyba że pretenduje się do takich miejsc. Ja Widzewowi trzy punkty dopisałem jeszcze przed meczem myśląc że będzie to tylko formalność i srogo sie zdziwiłem po upływie 90 minuty (tak samo zrobili pewnie piłkarze ) starali sie ale nic z tego nie wychodziło. Dla Widzewa najlepiej by było gdyby przerwa zimowa już się zaczęła ...

Wiadomość
I to jest mecz pierwszoligowy?! Ja to sie nie wypowiadam. Dobrze, że nie pojechałam, bo miałam az z Warszawy jechać

Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Fanatyczka_1910&1920

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona GłównaAktualnościZagłębie Sosnowiec- Widzew 0:0