Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź
Widzew Łódź - Aktualnosci, Kibice, Transfery, Typer, Video

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona Główna Aktualności Widzew - Zaglebie 1:1

Widzew - Zaglebie 1:1
Znowu remis :/ Brak szczescia w tym sezonie :/ Mimo przewagi liczebnej ie potrafimy wygrac.

Wiadomość
Gratulacje dla piłkarzy Zagłębia, za wole walki i umiejętności, co prawda jak na mistrza Polski to troszkę mizerne, ale dostosowali się do poziomu przeciwnika. Bo jak byście zagrali na takim poziomie jak z koroną to byście, nas roznieśli.
Pytanie do naszych kopaczy, bo inaczej was nazwać nie można, k.urwa w ilu by musiało grać zagłebie abyście byli w stanie stworzyć, choć dwie składne akcje, ja już nie mówię o zdobyciu bramki i wygraniu meczu, bo to was przerasta.. To, co dziś zobaczyłem moknąc jak pies to jest anty futbol, to jest śmiech i wstyd. Kiedyś myślałem, że brak nam typowego rozgrywającego, ale nie my już nawet nie mamy ataku, bo w drugiej połowie nawet napastnicy bali się iść do przodu. To wy zachowywaliście się jak byście grali w 9. To jest śmiech, wasze koronne zagrania, cofanie piłki do tyłu i liczenie na jakieś długie wybicie Ukaha lub Oshadogana, które spadnie na wasze kwadratowe łby i przez przypadek padnie bramka. Gdzie są efekty tych wspaniałych testów wydolnościowych, jak zespół w drugiej połowie słania się na nogach, tak jakby od początku grał w ośmiu lub przez 70 minut przeprowadzał nonstop falowe ataki na bramkę przeciwnika? To jest k.rwa śmiech, weźcie grajcie sobie pod innym szyldem i nie ośmieszajcie kibiców i historii tego klubu. A najlepiej niech was wszystkich weźmie kropiwnicki do budowy tramwaju regionalnego może szybciej pójdzie i będzie mniej korków.

Wiadomość
adik30zgazdam sie z toba w 100%, to jest tragedia i hańba grać z przewaga i jej nie wykorzystac .Panowie jescze tylko mecz a bot-em i koniec tego ,,Cabaretu"

Wiadomość
Jakoś mnie to nie dziwi ,że nie umieliśmy wykorzystać przewagi nie tylko liczebnej na boisku.Graliśmy dużo lepiej od Zagłębia ,ale mnie cieszy nawet ten remis ,który wszyscy by przed meczem wzięli w ciemno.Choć jest lekki niedosyt ja się cieszę ,że nie przegraliśmy.

Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty george334110

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona GłównaAktualnościWidzew - Zaglebie 1:1