Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź
Widzew Łódź - Aktualnosci, Kibice, Transfery, Typer, Video



Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona Główna Aktualności Pytajnik ,
Obecny czas to Śro 1:02, 29 Paź 2025

Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor
Juukla
Wieczny kibic



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 751
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Finland
Nie 12:42, 23 Mar 2014

Wiadomość
Pytajnik ,
GDZIES W RESTEURACJI, HOTELU LUB NA LOTNISKU [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.
Diagnoza kolegów lekarzy była tragiczna nie ma praktycznie żadnych szans na wyleczenie.
Przeczytałam wszystkie strony forum na ten temat, pomóżcie mi konkretnie.
Do tej pory wszystkie zadowolone są z efektów.
coś tam,pomijając w ogóle skojarzenia,dziadek Arnold to jeszcze ale dziecko,tak też jest z imieniem Stefan
[link widoczny dla zalogowanych]

Podobnie prokuratorzy są od oskarżania. [link widoczny dla zalogowanych] mam nadzieje,ze uda nam sie skrzyknac na topiku przed swietami,aby zlozyc sobie wzajemnie najlepszego,a moze jeszcze i wczesniej na mikolajkowego.pozdrawiam i caluje wszystkie w nosy,pewnie nieco zmarzniete.

Ja nie ufam mężowi, A co zrobić jak sobie w nocy mąż zwali. Jak to zwycięzyć??? Dziewczyny, nie dawajcie się-DOMAGAJCIE SIĘ KOMPLETNYCH BADAŃ NA TOXO CO MIESIĄC W CIĄŻY, A PLANUJĄC JĄ SAME ZAPŁAĆCIE ZE TE BADANIA, PRZYNAJMNIEJ IGM I IGG- NA PRAWDĘ NIE WARTO TU OSZCZĘDZAĆ Pozdrawiam. No to Żywa może pracujemy w tym samym oddziale musimy się jakoś dogadać ale chyba poza forum ,bo tutaj nas ktoś namierzy i wywli z tej pięknej roboty. [link widoczny dla zalogowanych]
Zrobilam je przed weekendem majowym bo wyjechałam troszke na odludzie wiec nie bylo widac lekkiej opuchlizny ale teraz juz jest super. Nasze mamy nas szczepiły i pewnie większość z nas ospę przechodzila. Kasioolka ja mam kolczyk wpepku cos koło dwóch miesięcy z czymś... lekarz jeszcze przed założeniem szwów przepisał mi maść braunovidon tzn.mama chciała zeby spróbować czymś smarować a w ostateczności dopiero zdecydować sie na wyciecie. sand... u mnie bole podbrzusza, cos w stylu miesiaczkowych byly objawem niedoboru progesteronu i zlego rozwoju łożyska, gdyby nie wizyta u lekarza i duphaston mialabym male szanse na donoszenie ciazy. I najwazniejsza teraz rzecz - pracy w Londynie szuka sie chodzac od rana do wieczora, wstepujac do kazdej napotkanej knajpy, biura, biblioteki czy jakiejkolwiek innej placowki.
[link widoczny dla zalogowanych]
czerwona?
[link widoczny dla zalogowanych]
Fakt jest jeden.
[link widoczny dla zalogowanych]
Kasioolka powiedz mi, co tomoĹźe byc:


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Juukla

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona GłównaAktualnościPytajnik ,
Obecny czas to Śro 1:02, 29 Paź 2025
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - Glass˛ Created by DoubleJ(Jan Jaap)
Regulamin