Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź
Widzew Łódź - Aktualnosci, Kibice, Transfery, Typer, Video

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona Główna Aktualności PP: Widzew-Jagiellonia 0:2

PP: Widzew-Jagiellonia 0:2
No i co tu dużo pisać...jak zwykle słaba gra, kilka sytuacji podbramkowych których nie udało się wykorzystać....czerwona kartka dla Bono.......Najlepszym podsumowaniem może być fakt że kibice zaczęli opuszczać stadion w 60 min (dla ciekawych było ich ok. 600 ) a w pierwszej połowie urządzili sobie zawody kto trafi w bramkarza Jagi wygrywa(z tego powodu mecz został na chwilę przerwany)

Wiadomość
Mecz byl jednym słowem do bani jesli chodiz o gre Widzewa bo jaga sobie nieżle poczyniała .Mnie juz nawet nie ruszaja te porazki przywyczaiłem sie i czy to PP ,PE czy OE .boshe spraw aby Cacek przejrzał na oczy i rozgonił tą chołote , która ma braki w podstawach futbolu chodzi min o przyjecia piłki , a o dokładnym czy zaskakujacym podaniu nie wspomnie.Nie mozna usprawiedliwac tej porazki dlatego ze były to w wiekszości rezerwy , bo nie dość ze jaga też była mocno rezerwowa topotrafiła strzelić 2 bramki i aż ciekawie patrzyło sie na ich gre.Nasi natosmiast zenad 2-3 podania i strata .Akcji pod bramka jagi max 3-4 eh aż nie chce myśłec co bedzie z Żabolami .....

Wiadomość
Beznadzieja jesli w zimie nikogo nie kupimy spadek mamy niemal ze pewny.

Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty White Raven

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona GłównaAktualnościPP: Widzew-Jagiellonia 0:2