Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź
Widzew Łódź - Aktualnosci, Kibice, Transfery, Typer, Video

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona Główna Aktualności Górnik Zabrze 1 - 0 Widzew Łódź

Piątek, 7.09.2007 18:49

W meczu sparingowym rozegranym w Zabrzu, Widzew Łódź przegrał z Górnikiem 0:1. Spotkanie było bardzo wyrównane. I to mimo, że w zespole z Łodzi wielu podstawowych zawodników nie mogło wystąpić z powodu urazów. Zabrzanie zwycięską bramkę zdobyli na trzy minuty przed końcem. W sytuacji sam na sam bramkarza Jakuba Hładowczaka pokonał Piotr Roszkul. Chwilę wcześniej to łodzianie mogli zdobyć gola, ale Mindaugas Panka w najlepszej w tym spotkaniu sytuacji uderzył obok słupka. Jeszcze w ostatniej minucie Litwin miał drugą dogodną okazję (choć już nie aż tak dobrą jak ta pierwsza) i niestety również jej nie wykorzystał.

Dodajmy, że mecz odbył się na płycie głównej stadionu przy Roosevelta, przy sztucznych światłach, ale bez obecności kibiców.

Bramki:
1:0 Roszkul (87)

Składy:
Widzew: Fabiniak (46, Hładowczak), Szeliga, Stawarczyk, Kłos (46, Kursa), Lisowski (46, Douglas), Masłowski (46, Budka), Panka, M. Broź (46, Grzelczak), Jarmuż, Bogunović, Sokalski.
Górnik: Pesković (46, Sławik), Jarczyk, Smirnovs (30, Hajto), Pazdan, Papeckys (46, Marciniak), Madejski (46, Gierczak), Kizys (46, Bukalski),Brzęczek (46, Malinowski), Gołoś (46, Stachowiak), Moskal (46, Zahorski), Jarka (46, Roszkul).

Przegralismy ale nie gralo 5-6 KLUCZOWYCH graczy, wiec nie ma sie czym martwic...

Wiadomość
zobaczymy ale skoro takim składem nie było źle to może być ciekawie z ległą Smile

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Nieoficjalne forum kibiców Widzewa Łódź Strona GłównaAktualnościGórnik Zabrze 1 - 0 Widzew Łódź